Ürün Bilgisi

Outdoor enerji istasyonu

Priz Biter.
Güç Bitmez.

30.000 mAh kapasite, 22.5W hızlı şarj, 6 bağlantı noktası ve gömülü kablolar. Kamp alanında, yolculukta ve acil durumlarda enerjiyi yanında taşı.

  • 30.000 mAh
  • 22.5W hızlı şarj
  • Solar panel desteği
  • LED fener
✓ Güvenli ödeme ✓ Hızlı kargo ✓ Bi Elma güvencesi
30.000 mAh güneş enerjili outdoor powerbank, gömülü kablolar ve LED fener
6 çıkış 2× USB-C + 4× USB-A ve gömülü kablo kolaylığı
30.000 mAh Yüksek enerji kapasitesi
22.5W Hızlı şarj desteği
6 Port Çoklu cihaz bağlantısı
LED Acil durum aydınlatması
Tek gövdede daha fazlası

Doğada eksik kalan tek şey priz olsun.

Telefon, kulaklık, tablet ve diğer USB cihazların için ayrı adaptör ve kablo karmaşasını azaltan çok yönlü bir enerji çözümü.

1

Kamp ve doğa

Uzun süreli dış mekân planlarında yüksek kapasiteli yedek enerjiyi çantanda taşı.

2

Yolculuk

Gömülü USB-C ve Lightning kablolar sayesinde uyumlu cihazlarını ekstra kablo aramadan bağla.

3

Acil durum

Elektrik kesintilerinde LED fener ve yedek enerji desteğini tek cihazda hazır tut.

Solar panelli 30.000 mAh powerbank bağlantı ve kullanım detayları
Enerjiye ikinci yol

Güneş desteği, kritik anda yanında.

Üzerindeki solar panel, prizden uzakta kaldığında destek ve acil durum şarjı sağlar. Günlük kullanımda en hızlı ve verimli yöntem powerbank’i USB-C üzerinden doldurmaktır.

Şeffaf bilgi: Kompakt solar panel birincil şarj yöntemi değildir. Yalnızca güneş enerjisiyle tam dolum, hava koşullarına bağlı olarak günler sürebilir.
  • USB-C giriş ve çıkış desteği
  • Dijital yüzde göstergesi
  • Taşıma askılı outdoor gövde
Gerçek ürün detayları

Kablo arama. Tak ve devam et.

2 USB-C ve 4 USB-A port, gömülü USB-C ve Lightning kablolarla birlikte farklı cihazları tek merkezden beslemene yardımcı olur.

Tak, kontrol et, devam et

Enerji yönetimi üç adımda.

Powerbank’i doldur

En hızlı sonuç için USB-C girişini kullan. Solar paneli destekleyici kaynak olarak değerlendir.

Cihazını bağla

Gömülü kablolardan veya uygun USB portlarından cihazına uygun olanı seç.

Seviyeyi takip et

Dijital göstergeden kalan enerji yüzdesini gör ve bir sonraki şarjını planla.

Teknik bilgiler

Güçlü, çok yönlü, hazırlıklı.

Kapasite 30.000 mAh
Hızlı şarj 22.5W / 3A desteği
Bağlantılar 2× USB-C, 4× USB-A
Gömülü kablolar USB-C ve Lightning
Şarj girişi USB-C ve solar panel desteği
Gösterge Dijital pil yüzdesi
Aydınlatma Entegre LED fener
Kullanım alanı Kamp, doğa, seyahat ve acil durum
Güç paylaşımı: Birden fazla cihaz aynı anda bağlandığında toplam çıkış gücü cihazlar arasında paylaşılır.
Seyahat notu: 30.000 mAh sınıfındaki powerbank’ler için uçuş öncesinde havayolunun güncel kabin bagajı kurallarını kontrol edin.
Kapasite notu: Dönüşüm kayıpları nedeniyle cihazlara aktarılabilen kullanılabilir enerji, nominal kapasiteden daha düşüktür.
Kullanım notu: Ürünü aşırı sıcak, yoğun nem ve doğrudan su temasından koruyun. Herhangi bir IP su geçirmezlik derecesi varsaymayın.
Sık sorulan sorular

Satın almadan önce bilmen gerekenler.

Solar panel powerbank’i tamamen şarj eder mi?

Solar panel destek ve acil durum amaçlıdır. Panel alanı sınırlı olduğu için yalnızca güneşle tam dolum hava koşullarına bağlı olarak günler sürebilir. Normal kullanımda USB-C ile şarj önerilir.

Kaç cihaz aynı anda şarj edilebilir?

Üründe 2 USB-C ve 4 USB-A bağlantısı ile gömülü USB-C ve Lightning kablolar bulunur. Birden fazla cihaz bağlanabilir; toplam güç bağlı cihazlar arasında paylaşılır.

iPhone ve Android telefonlarla uyumlu mu?

Lightning ve USB-C bağlantıları sayesinde uyumlu iPhone ve Android cihazları şarj edebilir. Cihazınızın giriş tipini kontrol edin.

22.5W güç her porttan aynı anda alınır mı?

22.5W ürünün desteklediği hızlı şarj seviyesidir. Birden fazla cihaz bağlandığında toplam güç paylaşılır; gerçek hız cihaz ve kullanılan bağlantıya göre değişir.

Uçakta taşınabilir mi?

30.000 mAh kapasiteli powerbank’ler havayoluna göre özel sınırlamalara tabi olabilir. Uçuştan önce havayolunuzdan onay alın ve powerbank’i kayıtlı bagaja vermeyin.

LED fener ne için kullanılabilir?

Kamp alanında, elektrik kesintisinde veya acil durumlarda yardımcı aydınlatma sağlar.

Gerçek kapasite neden 30.000 mAh’den düşük hissedilebilir?

Powerbank ile telefon arasındaki voltaj dönüşümü, kablo ve ısı kayıpları nedeniyle aktarılabilen net enerji nominal kapasiteden daha düşüktür. Bu, tüm powerbank’lerde görülen normal bir durumdur.

Su geçirmez mi?

Doğrulanmış bir IP derecesi belirtilmediği için su geçirmez kabul edilmemelidir. Yağmurdan, yoğun nemden ve su temasından koruyun.

Enerjini yanında taşı

Bir sonraki macerada prize bağlı kalma.

30.000 mAh kapasite, hızlı şarj, solar destek ve LED feneri tek güçlü outdoor gövdede buluştur.

 

Kargo

Bielma.net olarak saat 15:30’a kadar verilen siparişleri aynı gün kargoluyoruz. Yurtiçi Kargo, Aras Kargo ve Hepsijet gibi farklı kargo firmalarıyla çalışıyoruz. Ayrıca, İstanbul içi siparişler için kurye teslimat seçeneğimiz bulunmaktadır (ücret alıcıya aittir).
500₺ üzeri ücretsiz gönderilir.

Ödeme Seçenekleri

Güvenli Ödeme İmkanı:

Bielma.net olarak, iyzico altyapısıyla güvenli ödeme seçenekleri sunmaktayız:

  • Kredi kartı ile 12 taksit imkanı
  • Havale/EFT
  • Kapıda nakit ödeme (+50₺)

Size en uygun seçeneği tercih ederek alışverişinizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Bi ELMA . Bi ELMA